Sveiks dalībniek!

Vai Tava komanda ir tikusi uz otro kārtu, tu uzzināsi drīz. Laikus padomā par dalību pusfinālā – reālā piedzīvojumu misijā āra apstākļos!
Vai Tu esi padomājis, ko ņemt līdzi uz spēli un kā ģērbties? Nē? Jā?

Te daži noderīgi  padomi:

Piemērots apģērbs un apavi

Pats svarīgākais ir pareizs apģērbs. Ģērbies silti, lai Tevi nepārsteigtu ne sniegs ne lietus, jo laiks mums  ir mainīgs un mānīgs. Kaut ko novilkt var vienmēr, bet ja nav ko uzvilkt, kad salst, tad tas jau ir diezgan nepatīkami.
Spēlei noteikti ņem līdzi maiņas apģērbu un izvēlies to noteikti pēc ērtuma, lai Tu vari brīvi kustēties un darboties. Noteikti derēs kāds sporta kostīms, vai kas tamlīdzīgs.

Rēķinies, ka spēles laikā Tu apģērbu, iespējams, nosmērēsi, vai pat saplēsīsi, tāpēc necenties savu jaunāko sporta kostīmu vilkt, lai nepaliek žēl. Apavus uz spēli arī Tev vajadzēs noteikti jau ienēsātus, ērtus un ar kuriem Tu jau, iespējams, esi izcīnījis kādu medaļu. Tas noteikti palīdzēs!

Pase

Pasākumā visiem tiks pārbaudīta identitāte, tāpēc noteikti jāņem līdzi pase vai kāds cits personu apliecinošs  dokuments.

Vecāku izziņa

Ja esi nepilngadīgs, Tev obligāti būs jāpaņem līdzi arī atļauja no vecākiem par piedalīšanos spēlē. Atļaujas veidlapa ir pieejama mājas lapā.

Medikamenti

Neaizmirsti līdzi savus medikamentus, protams, ja Tev tādi vajadzīgi.

Noderīgas lietas

Noderēs arī līdzi kāds lieks zeķu pāris, dvielis, minerālūdens, vai kāds lieks plāksteris. Un visu to vislabāk salikt mugursomā, jo ar maisiņiem ir gaužām neērti apkārt staigāt.
Ja to visu būsi ievērojis, tad pasākums noteikti Tev paliks labā atmiņā, kā superīga spēle, nevis kā vieta, kur drausmīgi pārsali.

Ja Tev rodas vēl kādi jautājumi, uzdod tos!