Jaunie Rīgas Sargi

Kā jau katru gadu notiek, arī šogad notiks patriotiskā, aizraujošā spēle skolēniem “Jaunie Rīgas Sargi“. Šī spēle ir ne tikai izglīto jauniešus par Latvijas vēsturi un Brīvības cīņām, bet arī ļauj iejusties tā laika notikumos, doties nepieredzētos piedzīvojumos un ekstrēmās sacensībās, kā arī strauji mobilizēties un neapjukt dažādās situācijās.

Pasākumā tiks meklēta jauna skolu komanda, kas ies cauri karavīra cienīgiem uzdevumiem un cīnīsies par galveno balvu. Nav svarīgi, kas tu esi, puisis vai meitene, muskuļots sportists vai intelektuālis, svarīgs būs viss komandas darbs, katra dalībnieka drosme, griba sasniegt rezultātus, lai uzvarētu. Ja tu meklē jaunus izaicinājumus un pārbaudījumus svaigā gaisā, nebaida īsta Bruņoto Spēku Karavīra komandas, šī spēle ir ideāla tev un taviem komandas draugiem. Pasākums notiek 8 pilsētās. Lai kvalificētos, skolēniem pirms pieteikšanās būs arī jāatbild uz priekšatlases jautājumiem par vēsturi un jāuzraksta motivācija, kāpēc piedalās. No spēles katra pusfināla divas labākās komandas parasti satiekas un cīnās Daugavpils cietoksnī. Ceļš uz balvu viegls nebūs, bet būs katras minūtes vērts jaunas pieredzes. 

Šajās spēlēs lielākais ieguvums ir tāds, ka skolēns var gūt jaunas praktiskas iemaņas, piemēram, var iemācīties un saprast Morzes ābeci, orientēties pēc papīra kartes un kompasa, prast sniegt pirmo palīdzību un glābt ievainotu biedru, pārvarēt nestandarta šķēršļus, izpildīt dažādus izdzīvošanas un stresa uzdevumus, iemācīties šaut un daudz ko citu. Spēles uzdevumu daudzums katru gadu ir citādāks. Tas viss ir parasti nepieciešams un noder, lai cīnītos fināla spēlē.

Par ēšanu un ugunskuru parūpējas karavīri. Spēli vada enerģiskais un atraktīvais ielu vingrotājs un mūziķis Kaspars Zlidnis.

Jūti, ka gribi piedalīties? Seko informācijai, kad varēs pietiekties, un meklē komandas biedrus jau tagad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *