Laipni lūdzam jaunierigassargi.lv!

Čau!

Gribam iekustināt tēmas, kas saistītas ar spēlēm. Tām, ko spēlē reālajā pasaulē starp cilvēkiem, nevis telefona ekrānā. Tāpēc šajā blogā atradīsiet interesantas spēles, to aprakstus, spēļu pasākumus brīvdabā un daudz ko citu aktuālu un interesantu, kas vēl ir ne tik pazīstams un zināms vai tieši pretēji – jau sen izzināts, bet joprojām lasāms.

Spēļu pasaule un apkārt esošajā spēļu mudžeklī ir daudz kas atrodams, bet tikai katram pašam sirdī atrodas un iekrīt kāda konkrēta spēle, ko vēlas apgūt un iemācīties vēl vairāk. Tieši tāpēc arī ir tapis šis blogs, lai nedaudz īsi aprakstītu par katru spēli atsevišķi un ieskicētu svarīgāko, kas tās atšķir no citām un ar ko tās ir atpazīstamas. Tas palīdzētu saprast, kas liekas interesants un aizraujošs katram no jums, lai mazāk tērētu laiku, izmēģinot katru spēli atsevišķi.

Līdz šim aprakstītas ir klasiskās brīvdabas spēles, kas spēlētas bērnībā, aprakstītas ir dažas interesantākās un aizraujošākās galda spēles, kauliņu spēles, galda spēles. Arī nedaudz kazino spēles. Un, jā, “Jaunie Rīgas Sargi“, kas bez šaubām paliek arvien populārāks un piesaista aizvien vairāk cilvēkus to iemēģināt un piedalīties.

Lai interesanta lasīšana un atcerieties piesekot lapai, jo šeit ik pa laikam turpmāk būs kas jauns un svaigs tieši tev.

Atā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *